Lesrooster

Wil je weten wanneer je favoriete groepsles wordt gegeven ? Hier vind je altijd een actueel overzicht. Kijk voor nog meer informatie op de anco app!

De hieronder vermelde tijden zijn de starttijden per les en geven niet de lengte van de les weer.


Let op: de seniorenlessen starten weer vanaf week 36 (4 september)

Zaal 1

1e verdieping links

Zaal 2

1e verdieping rechts

Fitnesszaal

Begane grond achter

Zwembad

Begane grond zwembad

Outdoor

Buitensport activiteit

 

Maandag

  • ZUMBA met Wisselend 19:00 tot 20:00 -Zaal 1
  • BILLEN DRILLEN met Linda Oeschger 18:30 tot 19:00 -Zaal 1
  • SPEEDFITNESS met Mike Buise 09:15 tot 09:45 -Fitnesszaal achter
  • SIXPACK met Linda Oeschger 19:15 tot 19:45 -Fitnesszaal achter
  • FYSIO FITNESS met Stijn Claes 13:00 tot 14:00 -Fitnesszaal achter
  • SPINNING met Marian Herraets 20:00 tot 21:00 -Zaal 2
  • BODY COMBAT met Linda Oeschger 20:00 tot 21:00 -Zaal 1
  • YOGA met Tessa Bierens 10:15 tot 11:15 -Zaal 1
  • BODY COMBAT met Marjon Heijer 09:15 tot 10:15 -Zaal 1
  • BODY ATTACK met Tessa Bierens 19:00 tot 20:00 -Zaal 2

Dinsdag

  • HIT met Linda Oeschger 21:10 tot 21:40 -Fitnesszaal achter
  • BOOTCAMP met Rianne Seijkens - Bootcamp Power 20:00 tot 21:00 -Buiten in de natuur
  • YOGA met Marian Herraets 19:00 tot 20:00 -Zaal 1
  • SPINNING met Marian Herraets 20:00 tot 20:45 -Zaal 2
  • X-CO met Tessa Bierens 19:00 tot 19:45 -Zaal 2
  • POWER met Elly v/d Munckhof 20:00 tot 21:00 -Zaal 1
  • SH'BAM met Tessa Bierens 18:15 tot 19:00 -Zaal 2
  • FIT & SHAPE met Mariet Billekens 09:15 tot 10:15 -Zaal 1

Woensdag

  • NIRVANA FITNESS met Manuela 18:00 tot 19:00 -Zaal 1
  • ZWEMLES met Guido Boots 14:30 tot 15:15 -Zwembad
  • ZWEMLES met Guido Boots 13:45 tot 14:30 -Zwembad
  • BILLEN DRILLEN met Linda Oeschger 20:15 tot 20:45 -Fitnesszaal achter
  • ZWEMLES met Guido Boots 13:00 tot 13:45 -Zwembad
  • X-CO met Linda Faber 20:00 tot 20:45 -Zaal 2
  • BODY STEP met Linda Faber 19:00 tot 19:45 -Zaal 2
  • SPINNING met Mike Buise 10:30 tot 11:15 -Zaal 2
  • ZUMBA met Wisselend 20:00 tot 20:45 -Zaal 1
  • BODY COMBAT met Linda Oeschger 19:00 tot 20:00 -Zaal 1
  • POWER met Mike Buise 09:15 tot 10:15 -Zaal 1

Donderdag

  • SENIOREN FITNESS met Wisselend 19:00 tot 20:00 -Fitnesszaal achter
  • HIT met Mike Buise 14:00 tot 14:30 -Fitnesszaal achter
  • BOOTCAMP met Rianne Seijkens - Bootcamp Power 18:00 tot 18:30 -Buiten in de natuur
  • SENIOREN FITNESS met Wisselend 09:30 tot 10:30 -Fitnesszaal achter
  • SPINNING met Mike Buise 20:00 tot 20:45 -Zaal 2
  • X-CO met Tessa Bierens 19:00 tot 19:45 -Zaal 2
  • POWER met Elly v/d Munckhof 20:00 tot 21:00 -Zaal 1
  • YOGA met Tessa Bierens 10:15 tot 11:15 -Zaal 1
  • PHYSICAL FITNESS met Tessa Bierens 09:15 tot 10:15 -Zaal 1

Vrijdag

  • HIT met Mike Buise 19:30 tot 20:00 -Fitnesszaal achter
  • SENIOREN FITNESS met Wisselend 10:30 tot 11:30 -Fitnesszaal achter
  • SENIOREN FITNESS met Wisselend 09:30 tot 10:30 -Fitnesszaal achter
  • FYSIO FITNESS met Yvonne Poels 13:00 tot 14:00 -Fitnesszaal achter
  • SH'BAM met Tessa Bierens 10:15 tot 11:00 -Zaal 2
  • PILATES met Yvonne Poels 09:15 tot 10:15 -Zaal 1

Zaterdag

  • BOOTCAMP met Rianne Seijkens - Bootcamp Power 09:00 tot 09:30 -Buiten in de natuur
  • CALLANETICS met Mariet Billekens 09:15 tot 10:15 -Zaal 1

Zondag

  • SPINNING met Wisselend 11:00 tot 11:45 -Zaal 2